Kohaletoimetamine ja tagastus

Tarneaeg

Me toimetame oma kimbud esmaspäevast pühapäevani alates kell 8:00 hommikust kuni kella 21:00ni õhtul. Tellimuse vormistamisel saad valida kättetoimetamise kuupäeva ja kellaaja. Anname parima, et lilled soovitud ajal kohale jõuaksid. Kui tekib mõni ootamatu olukord, võtavad meie kliendijuhid sinuga kohe ühendust. Kui kohaletoimetuse aega ei ole määratud, toimetame lilled kohale tavalise tarneaja jooksul.

Kui sul on vaja muuta kohaletoimetamise kuupäeva või kellaaega, võta meiega võimalikult kiiresti ühendust. Püüame sinu soovi võimalikult kiiresti täita.

Kohaletoimetamine nädalavahetustel ja pühadel

Me toimetame lilled kätte kõikidel nädalapäevadel, sh nädalavahetustel ja pühadel. Mõnes riigis ja linnas ei pruugi tarne olla võimalik teatud riigipühadel. Palun konsulteeri meie halduritega, et veenduda tellimuse õigeaegses kohale toimetamises.

Pakume kolme saatmisviisi: Tavapärane kättetoimetamine, järgmise päeva kättetoimetamine ja sama päeva kättetoimetamine. Tellimuse vormistamisel saad valida tarneviisi. Enne tellimuse kinnitamist kuvatakse kättetoimetamise tasu ja eeldatav kohaletoimetamisaeg.

Kohaletoimetamine hotellidesse ja restoranidesse

Me saame lilled toimetada hotellidesse, restoranidesse ja muudesse avalikesse kohtadesse. Palun veendu, et annad tellimuse esitamisel õige aadressi ja toa numbri. Me ei vastuta hilinemise või tarnimata jätmise eest, kui jagad puudulikku või väärat infot.

Tagastused

Võid nõuda raha tagasi, kui saadud kimp erineb oluliselt algselt tellitud kimbust. Tagasimakse saamiseks saada meile 24 tunni jooksul pärast kättetoimetamist fotosid saadud kimbust. Vaatame nõude läbi ja võtame sinuga ühendust esimesel võimalusel.